Dell shtëpizë në gjendje të rregullt

Shitet nga: Florim 08 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   125 170 EUR

Komuna: Drenas
Dell Optiplex 755
CPU: Intel Core2Duo E6750 2.66GHz
RAM: 4GB RAM DDR2
GPU: NVIDIA Quadro FX3700 512MB, 256-bit
HDD: 160GB ose 250GB ose 500GB ose 1000GB me marrëveshje
Optiarc DVD +-RW AD 7200S ATA Deviceben për AutoCAD, Corel VideoStudio ProX8 Adobe Photoshop CS6 etj.
Lojërat që mund ti instaloni dhe bëjn pa problem janë gjithë këto lojë:

Pro Evolution Soccer 2013
Pro Evolution Soccer 2014
Pro Evolution Soccer 2015
Pro Evolution Soccer 2016
Pro Evolution Soccer 2017

FIFA 2012
FIFA 2013
FIFA 2014

Football Manager 2013
Football Manager 2014
Football Manager 2015
Football Manager 2016
Football Manager 2017
Football Manager 2018

Motorsport Manager

Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: The Run
Need for Speed: Most Wanted 2012
Need for Speed: Shift 2 Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit 2010

Formula 1: 2012
Formula 1: 2013
Formula 1: 2014

Call of Duty: Modern Warfare I
Call of Duty: Modern Warfare II
Call of Duty: Modern Warfare III
Call of Duty: Black Ops I
Call of Duty: Black Ops II

Battlefield: I
Battlefield: II
Battlefield: II Bad Company
Battlefield: III
Battlefield: IV

Far Cry: I
Far Cry: II
Far Cry: III

Batman: Arkham City
Batman: Arkham Origins

Crysis: I
Crysis: II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim