Fotokopje te gjitha dokumentav

Shitet nga: Fadil 19 Sht 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 990 EUR

Komuna: Drenas
Aparat te Fotocopy, scanning dhe print nga suedia. +2 paketa color.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim