Paisje kompjuterike

Shitet nga: burimi 10 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
i Shes te gjitha keto . Monoitor Shtepiza , dhe dy lloptopa DvD dhe Zgjerim i zerit te gjitha keto jan ne gjendje te rregullut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim