Pjes per llaptop

Shitet nga: Beni 20 Pri 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes pjesë për llaptop

Dell Latitude D620:

Wireless card = 5 Euro
DVD/CD RW Rom = 10 Euro
Processor Dual Core 2.8 GB dhe ftohesi i procesorit = 15 Euro
Speaker (i mbrendshem) = 5 Euro
Bateri (pothuajse se e re, e perdorur vetem 1 vit) = 30 Euro (e re kushton mbi 80 Euro)
dhe pjesë për llaptop:

Advent:

Keyboard dhe Touch pad = 10 Euro
Wireless card= 5 Euro
DVD/CD RW Rom = 10 Euro
Processor dhe ftohesi i procesorit = 10 Euro
Adapter universal = 10 Euro


Dell Latitude, Advent laptops, Tastier, Keyboard, Bateri, Battery, Procesor, ekran, monitor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim