Printer dhe scaner

Shitet nga: armend 14 Shk 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Drenas
printer dhe scaner prej zvicre ka ardh thujse i pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim