Shtëpizen në gjendje të rregullt pune

Shitet nga: Alban 03 Tet 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Drenas
Vetëm Shtëpiza:

Dell Optiplex 755
CPU: Intel Core2Duo E6750 2.66GHz
RAM: 4GB
GPU: NVIDIA Quadro FX3700 512MB, 256-bit memory bandwidth
HDD: 1000GB(1TB) ST31000524AS ATA Device
Optiarc DVD +-RW AD 7200S ATA Device

ben per AutoCAD, Corel VideoStudio ProX8 me te fundit
Lojërat që mund ti instaloni dhe bëjn pa problem jane gjithë këto lojë:

Pro Evolution Soccer 2013
Pro Evolution Soccer 2014
Pro Evolution Soccer 2015
Pro Evolution Soccer 2016

FIFA 2012
FIFA 2013
FIFA 2014

Football Manager 2013
Football Manager 2014
Football Manager 2015
Football Manager 2016

Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: The Run
Need for Speed: Most Wanted 2012
Need for Speed: Shift 2 Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit

Formula1: 2012
Formula1: 2013
Formula1: 2014

Call of Duty: Modern Warfare I
Call of Duty: Modern Warfare II
Call of Duty: Modern Warfare III
Call of Duty: Black Ops I
Call of Duty: Black Ops II

Battlefield: I
Battlefield: II
Battlefield: II Bad Company
Battlefield: III
Battlefield: IV

Far Cry: I
Far Cry: II
Far Cry: III

Batman: Arkham City
Batman: Arkham Origins

Crysis: I
Crysis: II

Grand Theft Auto: IV

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim