WI-FI USB PER LLAPTOP DHE KOMPJUTER

Shitet nga: xhema 22 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Drenas
Me ket USB tp-link mun mu lidh me nje WI-FI qe ndodhet ne afersi dhe merr rrjet kjo ban per kompjuter dhe llaptop asht shum praktike dhe let mun me instalu ...VIBER +38649205622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim