WI-FI USB PER LLAPTOP DHE KOMPJUTER

Shitet nga: xhema 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   25 EUR

Komuna: Drenas
me ket usb tp-link mun me marr rrjetin deri mbi 300metra mu lidh me nje wifi deri mbi 300 metra kjo ban per kompjuter dhe llaptop asht shum praktike dhe let mun me instalu merr rrjet nga nje wifi per ne llaptop ose kompjuter ...VIBER +38649205622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim