Xerox DC12

Shitet nga: Alban 22 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Drenas
Shitet printeri XEROX DC12 per pjese, printeri ka punuar dhe punon ende mirepo nuk eshte perdorur apo leshuar ne perdorim prej muajit shkurt 2014.
Bashk me printerin shitet edhe RIP Fiery dhe dy tonera rezerve me ngjyre te kalter, gjthashtu shiten edhe 4 developera rezerve, printeri ka 4 ngjyra te instaluara jo te plota.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim