Iphone 4

Shitet nga: Almir 02 Maj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Drenas
Shes iphone 4 ka pak gritha para dhe mbrapa qysh shihet edhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim