Kufje Ndegjuse per vesh Kufje Profesionale

Shitet nga: Labinot 25 Qer 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Shes Kufje/Ndegjuese Profesionale , jane origjinale perdoren per cdo nevoje. Perdoren nga sigurimi, mbrojtja e afert dhe ndegjohen shume mire. Kufjet jane origjinal si ne fotot, cmimi pak i padiskutushem. Mund te perdoren per provime, nuk vrehen hiq dhe nuk jane te rrezikshme si ato me magnet. Ndegjuset nuk shihen qe i keni ngjit. Lidhen me cdo telefon qe kan bluetooth. Rreziku nga to eshte zero, pasiqe jane te prodhuar eksta per keto pune, e jo sikur ato me magnet e qe duhet pas perdorimit me shku te mjeku mi hjek. Cmimi 70 Euro.

Kontakt : 044699766, si dhe viber:+37744699766
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim