Samsung s3

Shitet nga: Almir 13 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR

Komuna: Drenas
E shes per pjes : camera,kapaki mbrapa si dhe pjes tjera me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim