Aparat digjital 10 megapixel

Shitet nga: Valdet 12 Shk 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Fotoaparate
Aparat digjital 10 megapixel, BENQ, i ardhur nga zvicrra, bateri dhe adapter te veten, fatrollen, 2gb memory card, pak i perdorun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim