Dron ZYMA X5C /

Shitet nga: Drin B. Bajraktari 12 Dhj 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Fotoaparate
Dron zyma shum pak i perdor vetem qe e kam testuar , i sapo ardhur nga gjermonia , vjen me kamer HD , drita led , per derigjim te dronit naten , bashk me te vjen qipi 4 giga , dhe 4 fuza rezerv , kontaktoni ne fb per meshum informata . Drin B. Bajraktari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim