canon power shot sx150 is

Shitet nga: Drin Bajraktari 07 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Fotoaparate
canon power shot 14.1 mpr , optimal zoom 12X , qip 4 GB +adapter per baterii qanta dhe pjeset tjera shtes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim