TV per Kerr

Shitet nga: Fisnik Gashi 11 Gsh 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shiten mini TV per vetura jan dy tv vendosen ne ulset e mrapme te vetures jan ne gjendje shum te mira jan me CD-ja si dhe te gjitha paisjet e nevojshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim