2 Tv

Shitet nga: shitet 16 Dhj 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
2 Televizor punojn shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim