Dy tv Grundig,sony

Shitet nga: Tv 08 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv shihen ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim