Grundig i ardhur nga zvicrra

Shitet nga: Perparim 13 Shk 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SMART 3D Full HD 200 herc ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim