Grunding edhe Filips

Shitet nga: shitet 18 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
2 tv ne xhendje shum te mir edhe ni stabilizator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim