4 TV LG

Shitet nga: Hajrizi 03 Pri 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: LG
Modeli: 32
Shiten 4 TV LG 32 ingj HD ne gjendje shum te mir ,qmimi per cop 150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim