SHES TELEVIZOR PA DIGITRON

Shitet nga: NYSTRET 09 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TELIVIZOR BA DIGITRON I RUJTUN ASHT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim