SHES TELEVIZOR

Shitet nga: NYSTRET 09 Dhj 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
IRUJTUN DHE SHUM I MIR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim