SHES TV 48" SAMSUNG 5100

Shitet nga: Gentrit 13 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TV 48" SAMSUNG I RI. Pa PERDOR PER ME SHUM NE TEL 044 - 72 -72- 62
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim