Shes Tv Grunding

Shitet nga: shitet 23 Qer 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv ekranin e demtun fizikisht vetem ekrani I demtun tv shihet ne foto kontakt 044630586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim