Shes shum lloje

Shitet nga: Hysi 14 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 3 Zhvoshnika per vetur dhe tv per vetur edhe tv per shtepi qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim