Shiten televizorat shum lir

Shitet nga: Mehmet Gashi 18 Tet 04:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizorat punojn nrregull, televizorat mund ti blini shum lir , mund ti bleni te ndar ose te gjith Televizorat jan me garanci,

na kontaktoni: 044 607 099

dhe ne Viber : +37744607099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim