Shitet TELEVIZORI nga Gjermania

Shitet nga: Gentrit 18 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   200 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori i posa ardhur nga Gjermania, Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim