Sony 42inch Smart WiFi

Shitet nga: Afrim 28 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Ekrani osht pak i shtypur punon, shume mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim