TV GOLDSTAR

Shitet nga: Esat 13 Nën 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori Goldstar punon mir i ardhur nga jasht qmimi 30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim