TV SAMSUNG 32"

Shitet nga: Rilind 20 Sht 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SAMSUNG 32"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim