TV Schneider 120x60

Shitet nga: Fitim 04 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori me prodhim gjerman Schneider me dimensione 120 cm x 60 cm punon shume mire pamje HD. Per me shume info kontaktonin ne telefon + viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim