TV komplet me komod

Shitet nga: Shitet 10 Shk 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizori ne gjendie perfekte 1 vit pune e ka i ardhun nga gjermania shitet komplet me komod jan shum te rujtne tv po ashtu komoda . Qmimi fiks 250€
Viber + 37745980180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim