TV per femij

Shitet nga: mergim 05 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet telivizori per femij siq shihet ne foto esht i rujtun dhe i perdorshum per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit 049 396 056
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim