Televizorë

Shitet nga: Milazim Saliuku 04 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Toshiba ne gjendje te rregullt
ju faleminderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim