Televizor / Monitor

Shitet nga: Gentrit 05 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor i vogel, qe mund te perdoret edhe si monitor per kamera duke u lidhur permes Valeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim