Televizor PHILIPS 32"

Shitet nga: TV 06 Pri 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor PHILIPS shume i ruajtur dhe punon shume mire. 32"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim