Televizor Philips

Shitet nga: Gentrit 05 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   120 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizori Philips.
Ardhur nga Gjermania.
Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim