Televizor Samsung

Shitet nga: Tv 5100 21 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten dy tv samsung 5100 ...5 vite garancjon.. Pa perdor jan ...044-727-262.
ME MARRVESHJE ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim