Televizor ne gjendje te regullt

Shitet nga: erbion 27 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizori është ne rregull arsyeja qe pe shes e kam nja tjeter mka ardh nga gjermani flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim