Televizor

Shitet nga: Hajrizi 15 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Grunding 32 ingj HD e ka DTV esht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim