Televizori SAMSUNG 60 inq

Shitet nga: Sabit 05 Jan 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   120 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizori Samsung i ardhur nga Gjermania.
Eshte DEFEKT ne ekran.
Nje pjes nga ana e majt e ekranit eshte e demtuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim