Tv HD HDMI

Shitet nga: armend 25 Jan 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shum i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim