Tv sony

Shitet nga: Perparim 13 Shk 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   340 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv sony full hd shum pak i perdorur me nje vjet e 9 muaj garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim