tv hd hdmi

Shitet nga: armend 29 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shum i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim