DVD PHILIPS

Shitet nga: Gentrit 18 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   35 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet DVD Player ne gjendje te rregullt. Ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim