kamera dhe alarmaà

Shitet nga: leoni 14 Jan 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Video kamera
Bëjmë shitjen dhe montimin kamerave dhe alarma sigurie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim