kamera dhe alarma

Shitet nga: Leoni 14 Jan 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Video kamera
Bejm shitjen dhe montimin e kamerave dhe alarmave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim