Aporati Fotografik me zhvillim te fotove

Shitet nga: Gentrit 05 Jan 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   20 EUR

Komuna: Drenas
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet Aporati Fotografik i cili mundeson zhvillimin e fotove aty per aty.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim