Mediacom

Shitet nga: ardi 27 Jan 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Drenas
Mediacom qmimi 110 euro.Ka WiFi,Viber,Skype dhe ka ngjyr te bardh.Mund te kontaktoni edhe ne viber +37745285324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim